Fan Of Manchester Helya Ridge alias Chestr,Čenda

Můj třetí a neméně milovaný RR se narodil 24.11.2010 je opět z mé oblíbené chovatelské stanice Helya Ridge 

Tak když už jsem se tady tak rozepsala o tom jak jsme k zrkům přišli, tak nemůžu vynechat ani toho třetího.

Za tu dobu co máme Kubu a Ozzyho se okruh lidí kolem RR rozrostl o spostu kamarádů. Dá se dokonce říct, že některé považujeme až za rodinu.

Jednou z rodin o které mohu říct, že si jich nesmírně vážím a mám je moc ráda jsou Helešicovi. Strávili jsme u nich několik úžasných víkendů, srazů a spolu s nimi se zúčastnili mnoha výstav, těšili se s nimi na každá štěňátka a měli radost ze všech možných i nemožných úspěchů HR rodiny.

Po tom co Ozzy vyváděl, když jsme ho náhodou nechali doma samotného a v situaci, kdy jsme měli doma dva RR a jednoho starýho kokříka, jsem prohlásila, že je stav psů v naší rodině je konečný..haha.. :-)

Dokonce jsem si zakázala i jen pomyslet na to, že bych si vzala pejska s krásného spojení Conie a Gert, oba se mi totiž moc líbí.

Jednoho zimního večera jsem si psala s Janou. Ptala jsem se na štěňátka, jak rostou a vůbec jsme klábosily. Pak mi Jana psala, že by si z vrhu F chtěla nechat pejska, ale že se na to doma moc netváří.. A pak...nechceš si ho vzít do spoluvlastnictví???? Bum... Prohlížela jsem si fotky.....Petr spal...napsala jsem mu email (velmi statečné.... :-)  Napsala jsem, že bla bla bla...a že odpověď ať mi nechá ráno na stole na lístečku...... No a tak máme doma Chestra :-)

Je to můj velkej kluk. Říkáme mu taky Terminátor...on je takový bezelstný zvířátko, co když se rozhodne, že se s vámi pomazlí, nemáte na vybranou.

Jinak je o moc klidnější než Ozzy. Krom toho, že sem tam přemístí nějakou botu z botníku ven (ideálně když prší) tak nemá na svědomí žádné větší demoliční práce....ale kdo ví...nerada bych to zakřikla.... :-)